NONNDT Teknik Kontrol Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Neslihan Mahmutyazıcıoğlu’nun Teknik Koordinatörlüğünde 2008 yılı Temmuz ayından itibaren faaliyete geçmiştir.
NONNDT Tic. Ltd. Şti. ülkemizin yetişmiş tahribatsız muayene uzmanlarından oluşan bir eğitmen kadrosuna sahiptir.
Eğitim faaliyetlerinde SECTOR CertGmbH’ın Almanya'daki eğitim merkezi VECTOR Ndt’nin eğitmenleri de görev alabilmektedir.
NONNDT Eğitim dokümanları SECTOR Cert GmbH ve VECTOR TUB orijinal eğitim dökümanlarından Türkçe diline çevrilerek hazırlanmıştır.
Sınavlar SECTOR Cert yetkili sınav sorumluları gözetiminde gerçekleştirilmektedir. Sınavlarda başarılı olan katılımcılar SECTOR Cert tarafından belgelendirilmektedir.
NONNDT Ltd. Şti. eğitimlerini Tuzla-İstanbul'da vermektedir.
EN ISO 9712 ve 2014/68/EU Ek.1 Madde 3.1.3'e göre Tahribatsız Muayene Personelini vasıflandırma / belgelendirme ve onayı hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

DÖKÜMANLAR

Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3 tahribatsız muayene ve Annex C2 - SECTOR A3 Bolt-On-Exam eğitimleri için ön başvuru formlarını bu sayfadan indirebilirsiniz.

SAYFAYA GİT

EĞİTMENLERİMİZ

NON NDT Bünyesindeki eğitmenlerimizin listesini yöntem ve seviye bilgilerini bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

EĞİTMENLERİMİZİ TANIYIN

EĞİTİM TAKVİMİ

2024 yılı eğitim programları takvimine ve ücretlendirme bilgilerine bu sayfa üzerinden erişelebilirsiniz ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TAKVİMİ İNCELE