Tahribatsız muayene eğitimleri teorik ve pratik bölümden oluşur. Teorik eğitimler  yöntemle ilgili bilgilerin yanı sıra katılımcıların öğrendiklerini test etmek için her eğitim günü yapılan bilgi testlerini de içermektedir. 

Pratik bölüm, seviye 1 ve 2 için uygulama parçaları ile yapılacak pratik uygulamaları;  seviye 3 için yöntemle ilgili standartlar çevresinde hazırlanacak prosedürleri içermektedir.

Eğitimlerin kapsamı endüstri sektörü için optimize edilmiştir (aynı zamanda hizmet sektörü). Eğitimlerde yöntemle ve ürünle ilgili standartlar, tüm endüstriyel sektörlerden uygulama parçaları ve test cihazları kullanılmaktadır. Bu şekilde, katılımcılar yöntemin olası uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmektedir.

DÖKÜMANLAR

Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3 tahribatsız muayene ve Annex C2 - SECTOR A3 Bolt-On-Exam eğitimleri için ön başvuru formlarını bu sayfadan indirebilirsiniz.

SAYFAYA GİT

EĞİTMENLERİMİZ

NON NDT Bünyesindeki eğitmenlerimizin listesini yöntem ve seviye bilgilerini bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

EĞİTMENLERİMİZİ TANIYIN

EĞİTİM TAKVİMİ

2023 yılı eğitim programları takvimine ve ücretlendirme bilgilerine bu sayfa üzerinden erişelebilirsiniz ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TAKVİMİ İNCELE